Мармонт Хил Кара Вегетал Нина II Од Бенгоа Васкез Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Кара Вегетал Нина II Од Бенгоа Васкез Рамка за печатење во сликарство

DEN 1.67

Достапност

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа . врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на распрскувач. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Потписот на уметникот од предната страна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката