Машка гордост Виножито еднаквост пижама дневна панделка

Машка гордост Виножито еднаквост пижама дневна панделка

DEN 431.84

Достапност

Среќна гордост! Вратете се и опуштете се во разнобоен стил во кој се прикажани овие пријатни панталони за дневни виножити. Лесни и неверојатно меки, овие машки панталони имаат лента за истегнување на половината и влечење за совршено вклопување. Моделот е 6’1 ”и носи стил на повлекување со големина M. Еластична лента за половината за дополнителна удобност; Врза за влечење. Летање на копчето. Странични џебови за да се одржат најважните работи. Ознака помалку за удобност. Контраст за печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Pride Lounge панталони за мажи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката