Едноставно Couture Women's Women's Plus Size Crochet Pant

Едноставно Couture Women's Women's Plus Size Crochet Pant

DEN 412.48

Достапност

Широката панталона што тече со нозе има капчиња. Удобна и мека ткаенина и лесно вклопување. Трим на капчиња додава гроздобер и женствена талент. Со сандали или потпетици, тоа е парче за разговор. Брендот : Едноставно Couture создава мода за жена со криви. Едноставно Couture создава женствена, гроздобер и удобна ажурирање мода во плус големини 1x до 3x. Барате чипка за вратоврска со чипка и нешто свежо и ново и забавно? Едноставно мода е едношалтерски шопинг за плус големина со стил 65% памук, 35% полиестер, ладна вода за миење раце, рамна суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката