Серија Длабок џеб спална соба за постелнина сет Twin XL - беж

Серија Длабок џеб спална соба за постелнина сет Twin XL - беж

DEN 479.84

Достапност

Убавината спиење започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашата неверојатно мекинекс цврста бежквалност 1800 броење на конецот 100% сет на полиестерски микрофибер. Крал, кралица, полн, близнак за спиење со близнаци започнува со луксузни материјали и раскошни детали. Освежете го изгледот на вашата постелнина со нашите неверојатно меки квалитетни комплети за микрофибер од 100% полиестер. Стил што е пресек над останатите. Прекрасни супер меки комплети на листови кои се чувствуваат одлично, изгледаат одлично и перат како сон. Твин, близнак XL, полн, кралица, крал, сплит крал и калифорниски крал со големина сет со длабоки џебови што одговараат на денешните дополнителни густи душеци. Целосната, кралицата, кратка кралица, кралот, кралот и Кал Кинг вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Twin and Twin XL вклучува : 1 вграден лист. 1 рамен лист. 1 перница. Сплитскиот крал вклучува : 2 вграден лист. 1 рамен лист. 2 перници. Карактеристики на производот : 100% луксузен хипоалергичен микрофибер предиво од колекција на слатки домови. Премиум квалитетен издржлива ткаенина без брчки со армиран еластичен околу длабок џеб поставен лист . врвна продажба дополнителен мек и дише 4-парчен сет на листови. Вклучува тројно везење во хотелски стил на перници . Изберете од над 30+ бои и отпечатоци во сите големини! Одговара на душеци до 16 "длабоки за повеќето димензии. Лесна грижа, машина што се мие . RV кралица длабоки џебови дизајнирани да одговараат на душеците длабоко до 10". Сосема нови и фабрички запечатени. Грижа : Машинско миење во ладна вода со слични бои . Tumble Dry This . Не бели. Не е потребно пеглање. Близнак : Рамен лист : 66 "x 94", вграден лист : 39 "x 75", Перница кутија : 20 "x 30" Twin XL : Fless : 102 "x 66", вграден лист : 39 "x 80", перница Случај : 20 "X 30" Full : Flate Lest : 81 "x 96", вграден лист : 54 "x 75", Перница кутија : 20 "x 30" RV кратка кралица : рамен лист : 90 "x 99", поставен лист : 60 "x 75", случај на перница : 20 "x 30" кралица : рамен лист : 92 "x 102", вграден лист : 60 "x 80", случај на перница : 20 "x 30" крал : рамен лист : 102 " X 105 ", вграден лист : 78" x 80 ", Перница кутија : 20" x 40 "Сплит крал : рамен лист : 108" x 102 ", поставен лист : 80" x 39 ", Перница кутија : 20" x 40 " Кал Кинг : рамен лист : 108 "x 102", вграден лист : 72 "x 84", Перница кутија : 20 "x 40". 100% луксузен хипоалергичен микрофибер предиво од колекција на слатки домови. Премиум квалитетен безтрабна ткаенина без брчки со засилен еластичен околу длабок џеб поставен лист.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката