Пумпи за пета од маче од Бела Вита Маргарет

Пумпи за пета од маче од Бела Вита Маргарет

DEN 607.84

Достапност

Петицата за маче е релативно нова гардероба што мора да ја има. Тоа направи кам -бек пред неколку сезони и продолжува да тренд. Оваа конструкција во комбинација со уште еден од нашите омилени трендови, јазли, создава ултра женски изглед. Маргарет од Бела Вита е софистицирана и ќе направи секоја облека да се чувствува совршено повлечена. 1,75 "потпетица за мачиња. Заложен детали што додава малку поп на класична пумпа за прашка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката