Мала земја - NFL чиста торба за вкрстено тело, челичари во Питсбург

Мала земја - NFL чиста торба за вкрстено тело, челичари во Питсбург

DEN 2.00

Достапност

Littlearth Clear Crossbody Craveall се придржува до сите регулативи за безбедност на стадионот и обезбедува стилски приказ на вашиот статус на суперфан. Производен ентериер овозможува сè што ви треба за да се вратите или да земете во големата игра. Поштенскиот куќиште помага да се задржи сè заедно на едно место. Цврстата чиста PU пластика го прави отпорен на вода и екстра издржлив. Дополнителниот џеб ви овозможува да чувате пари, кредитни картички и други предмети што можеби ќе сакате да ги чувате приватни. Ова е одличен подарок за крајниот вентилатор, студент или вработен што треба да користи јасна торба. Ова официјално лиценциран NFL, NHL, NCAA Tote доаѓа разубавено со логото на вашиот тим. Овој стадион го одобри чиста торба мери 12 "широк, до 12" висок, до 6 "длабоко. Направено од 80% винил и 20% полиестер за да ги издржат сите видови на временски услови. Торбата доаѓа со предвремена торба со лични сандери и затворање на патент. Прилагодлива лента се протега на дарежлива 65 инчи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката