Голема земја pbr bucking chute

Голема земја pbr bucking chute

DEN 431.84

Достапност

Големата земја PBR Bucking Chute е совршено одговара со нашата голема земја PBR Bouncy Bull (продадено одделно)! Чут на PBR Bucking е реален штрајб со големина на деца, кој е комплетен со работна порта, влечење јаже, детални упатства за лесно склопување и торба за носење. Изработено е од трајни ПВЦ пластични шипки и шатор како Матерал. Совршено е за забава во затворен простор и на отворено. Големина : 36 "x 32,5 " x 24 "Возраст : Совршен за деца од 4 - 9 години. За крајната акција на родео, проверете ја нашата голема земја PBR Bouncy Bull Afflatable Hopper. Big Country PBR Bucking Chute.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката