Чудо на нација со кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот и фустанот, брои, пакувања

Чудо на нација со кратки ракави на екипажот на екипажот на вратот и фустанот, брои, пакувања

DEN 3.00

Достапност

Совршено носење на училиште или надвор со пријателите. 100% органски памук значи подолго абење и мека рака. Децата заслужуваат облека што е забавно носењето. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и нашите фустани се совршени облеки за сите прилики затоа што тие се модерни и удобни за носење. Облечи. Деликатно тресење на отпадот. Фустан со 3 пакувања. 100% органски памучен фустан. Камбоџа. Машинско миење ладно со слични бои, измијте го внатре надвор, само белило за не-хилорино, кога е потребно, паѓајте суво ниско, средно железо кога е потребно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката