Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

Софија Активна од Софија Вергара со високи хеланки во студиото на половината, 27 и 23 in inseam

DEN 1.33

Достапност

Студиото со висока половината на Софија Вергара со целосна должина се направени со нашата најомилена супер-мека, лесно тужена ткаенина. Изработената лента за половината V-назад ги подобрува и контурите на вашите природни кривини. Скриен џеб на половината ги држи вашите најважни работи и нема да се најде на патот. Овие хеланки немаат странични споеви или ознаки, што обезбедува удобност без чафе од вежбање до викенди. Ткаенина за влага и антимикробна обвивка ви помагаат да ве одржат ладни и суви додека се движите. Од ексклузивната активна колекција Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Los Leggings largos y de tiro alto Studio de Sofia vergara están confeccionados con la tela supersuave de ligera textura de gamuza que más nos gusta. La pretina con la parte posterior en forma de v realza y moldea tus curvas naturales. Un bolsillo oculto en la preta para lo esencial no les retará comodidad. ЕСТОС ХЕЛГИНСКИ НЕ ТЕНЕНСКИ КОСТУСИ КАСТУРАЛИ НИ Етикети, Ло Кви ТЕ ОФЕЦЕ УНА КОМОДИДАД ЛИБРЕ ДЕ РОКЕС И ТОДО МОМПО. La tela absorbente y el forro antimicrobiano te ayudan a mantenerte frecca y seca mientras te muevers. De la colección Exclusiva de ropa Deportiva de Sofia Vergara Para. Материјал : 82% најлон/18% спандекс/82% Nailon, 18% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 '' и носи големина S/la Modelo Mide 5'9 "Y Viste una Talla Pequeña" S ". Fit : Active, Compression Fit/Talle de Compresión Deportivo. Подигнување и инсејм : висок пораст ; Целосна должина : 27 ”inseam; исечен : 23” inseam/tiro alto; largo de enterepierna : Modelo largo : 27 ”; Modelo Corto : 23 ". Затворање : стилот на влечење/ESTILO fácil de Poner. Dебови : Мал клучен џеб на предната внатрешна лента за половината/Pequeño bolsillo para llave en la parte interion del frente de la pretina. Карактеристики : Широк, еластична лента за половината со скулптура V-back; тужена, ткаенина за перформанси за влага за влага; без ознака; анти-микробна обвивка; сите печатени или цврсти бои/претина Ancha elástica con parte pofterior en forma de v; tela absorbente de alto rendimiento con textura de gamuza; sin etiqueta; forro Антимикробиано; естампадо комплетно o Colores Sólidos. женски хеланки со високи половини од Софија Вергара Активни. Земете го од самата Софиа : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката