Тајните богатства без ракави без ракави плетени миди ноќни пакувања

Тајните богатства без ракави без ракави плетени миди ноќни пакувања

DEN 271.68

Достапност

Навлегувајте во Dreamland или дневно на денот, опкружена во тотална удобност во оваа миди ноќница од тајните богатства. Направено во супер мек рајонски спандекс со должина од 44 ”и полите на кошули. Носете ја оваа наметка за облека MIDI од тајни богатства за спиење, лежење или излегување надвор. Наметката без ракави на вратот има подолга должина со координирање на деталите за трим за да ја издигнете гардеробата за облека за спиење. Понудени во низа убава боја и отпечатоци. Продаден исклучиво на. Без ракави миди со детали за вратот и контраст на вратот. Џебови од страничен цвест и странични парчиња; Треперење на предното деколте; Солидни обврзувачки детали. Должината е 44 "од центарот на предниот дел. 95% рајон 5% дрес на спандекс. Машината што се мие.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката