Women'sенски плус агол од омраза од слаби фармерки

Women'sенски плус агол од омраза од слаби фармерки

DEN 360.00

Достапност

Овие гроздобер фармерки за миење од DH од Dollhouse се совршена опција за вашата секојдневна гардероба. Овие 5 џебни фармерки се изработени од висококвалитетна ткаенина за истегнување и се неверојатно удобни за носење. Запалениот полите на глуждот дава забавен и моден напред. Затворањето на предните копчиња и функционалните џебови ги прават овие фармерки совршен пакет. Облечете се нагоре или надолу со омилените патики или пумпи. 5 џеб стил Слаби Jeanан модни лалење по полите со искривен раб.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката