Тајни богатства женски и женски плус големина плетени панталони со џогер за спиење

Тајни богатства женски и женски плус големина плетени панталони со џогер за спиење

DEN 2.33

Достапност

Изградете сет за сонуван сон кога ќе започнете со плетени џогери за спиење на тајните богатства. Луксузно меки, овие панталони за пижами нудат ладен изглед што ги прави совршени за да се забавуваат или да се дружат со пријателите. Лизгајте ги и уживајте во пријатниот удобност и стилски изглед. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : tapered нога. Подигнување и инсејм : висок пораст; 27" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Супер-меко чувство; Странични споеви на контраст. Плетени панталони за џогер за спиење за жени од тајни богатства.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката