Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 2.67

Достапност

Подигањето со пилиња од пилиња од пилиња и карирана перница за миленичиња, му даваат на вашето слатко крзно-палто совршено место за да станете пријатно и да го дремат денот во стил. Вашето домашно милениче ќе ја сака високата удобност на оваа перница исполнета со влакна, која е засилена за максимална мансарда и удобност. Покривот е патент и отстранлив за брзо и лесно миење на машината. Лагер е патент за лесно полнење по потреба. Оваа перница е полнета со изолациско полнење со полиестерско влакно. Основи : Полноќно синојава Браунсмоке Грејс и димензии : Мал - 20 "x 15 " x 3 "Среден - 30 " x 20 "x 3 " Голем - 36 "" x 27 "x 3 " Екстра голема - 44 "x 35 " x 4 "преносен за да создаде удобност насекаде . истегната внатрешна лагер му овозможува на вашето домашно милениче да го обликува креветот, обезбедувајќи максимална флексибилност и удобност . великодушно полнети со Изолациони, високо-мансарни 100% полиестерски влакна се вртат од рециклирана пластика . Зипер-дизајн со ткаенини за перење машина . ткаената лагер е патент и исто така може да се надополнува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката