Време и време, плетенка од клин -сандали со плетенка

Време и време, плетенка од клин -сандали со плетенка

DEN 591.84

Достапност

Само вистинската количина на лифт во овој клин Еспадрил од време и сандалите TRU има стилски плетенка предна лента и прилагодлива лента за токи. Овој лесен за одење на кое било место, стилот доаѓа со мемориска пена за пена за дополнително удобно вклопување. Покажете го вашиот сончев ден стил со симпатичен фустан и овие неверојатни клин -сандали. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; TPR Outsole. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Прилагодлива лента за глуждот. Карактеристики на удобност : плетенка предна лента; Еспадрил клин; Удобна меморија од пена. Womenенски плетенка есдрил клин -сандали од време и Тру.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката