Познатиот розов јуниор за пливање реверзибилно бикини со високи половини

Познатиот розов јуниор за пливање реверзибилно бикини со високи половини

DEN 244.64

Достапност

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Завршете го изгледот со појавување на бикини врв. Ова дното на половината со високи нозе е целосно реверзибилно, што прави уште повеќе можности за облека! Обратно од печатена 82% најлон, 18% дрес на спандекс во 84% најлон, 16% спандекс ребро. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Реверзибилно дно за пливање. Висока нога, висока половината. Печатена маичка до цврсто ребро. 84% најлон, 16% спандекс ребро, 82% најлон, 17% дрес на спандекс. Машина за перење. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката