Mophie сок плус за Apple iPhone 5 5s SE, портокал

Mophie сок плус за Apple iPhone 5 5s SE, портокал

DEN 2.00

Достапност

Заштитете го вашиот телефон и останете наполнети со Mophie сокот плус за Apple i Phone 5/5s/SE. Mophie сок плус за Apple i Phone 5/5s/SE : Ултра-тенки, 2100m Ah Заштитна батерија кутија направена за Apple i Phone 5/5s/SE. 80 проценти повеќе траење на батеријата за да го задржите вашиот i Phone 5/5s/SE безбеден и наполнет. Истовремено наполнете го вашиот i Phone и сок пакет заедно. LED индикатор за да го проверите нивото на батеријата. Компатибилен со Apple i Phone 5/5s/SE; Не е компатибилен со Apple i Phone 5c.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката