Miabella Unise Rose Gold Flash Позлатено сребрена хартиена ѓердан

Miabella Unise Rose Gold Flash Позлатено сребрена хартиена ѓердан

DEN 1536.00

Достапност

Овој волшебна ѓердан од Miabella Paperclip Unisex е една од најпресформативните работи што некогаш ќе ги носите. Изработено во треперливо розово злато, позлатено од сребро, овој беспрекорен ѓердан од 36 инчи е безбедно и удобно прицврстен со затворач на јастог. Засилено со висока полирана завршница, овој исклучителен ѓердан е направен во Италија. Рок и ролна на претстојната забава со овој гламурозен ѓердан. Изработено во розово злато, позлатено од сребро. Должина на ланецот : 36 инчи. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на јастог. Paperclip Unisex ѓердан. Направено во Италија. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 271.84

Амбриа е лесен дизајн на лизгање со слободен дух Оваа сандала има двојни токи и ленти направени од кожна