Nicole Miller Women'sенски лажички бикини за капење дното

Nicole Miller Women'sенски лажички бикини за капење дното

DEN 0.67

Достапност

Совршениот костим за капење започнува на дното! Слики за пливање во бикини на Никол Милер, сигурно ќе направат прскање кога се спарени со омилениот врв за пливање. Моделот е 5'10 “и носи целосна покриеност со големина S. Целосно наредено.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката