Момчињата за детски места ги обележаа шорцевите за кошарка со перформанси, 2-пакувања, големини со 4-16

Момчињата за детски места ги обележаа шорцевите за кошарка со перформанси, 2-пакувања, големини со 4-16

DEN 2.67

Достапност

Детското место, момчињата ги обележаа перформансите кошаркарски шорцеви 2-пакувања, XS (4) изработени од 100% полиестер двојно плетено. Направено од 1 % полиестер двојно плете. Направено со влага и технологија за брзо сушење за да го задржи удобен додека се движи!. Пакет од 2 марширани кошаркарски шорцеви. Повлечете ја еластичната лента за половината со функционално влечење. Увезени. Машина за перење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката