Зелениот женски Камо Карат Т.Г.В. Принцезата CZ во 14KT Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полиран рабови и вклопување на лукс удобност

Зелениот женски Камо Карат Т.Г.В. Принцезата CZ во 14KT Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полиран

DEN 3311.84

Достапност

Природно, убавиот прстен за ангажман на камото со Realtree Cobalt е отпорен на абење, со голема јачина и хипоалергичен. Еден камен од 1 карат е прикажан во цврста поставка за бело злато од 14 кт. Во прстенот се одликува со лукс удобност. Real Tree AP Green Women's's's's Camo 1 Carat T.G.W. Принцезата CZ во 14 KT Whit Gold Prong Поставување прстен за ангажман на кобалт со полирани рабови и лукс удобност вклопување : природно убав realtree камо ангажман прстен ја најавува вашата loveубов во навистина уникатен бенд Waycobalt е отпорен на абење (повеќе отпорни на гребење од титаниум).


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката