Блокирани пета за женски каиш од глуждот во голи

Блокирани пета за женски каиш од глуждот во голи

DEN 3.33

Достапност

Сандал со висока потпетица со совршена рамнотежа со елегантна прилагодлива лента за глуждот со пријатно модерен дизајн. Исто така, има блок потпетица и прекрасна софистицирана обична силуета. Nubuck, гумена надворешна плоча. 2 инчи пета.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката