Гербер девојче фустан, покривка на пелена и сет на лента за глава, 3 парчиња

Гербер девојче фустан, покривка на пелена и сет на лента за глава, 3 парчиња

DEN 263.36

Достапност

Овој сет на фустани со 3 парчиња е прекрасен! Овој симпатичен сет вклучува еден фустан со краток ракав, една обвивка за пелена и една лента за глава девојче. Секое парче во овој сет е изработено од меко памучно ребро. Овој прекрасно дишечки материјал ќе ја задржи кул и удобна кога температурата е топла без разлика дали е внатре или надвор. Оваа ткаенина не само што е супер удобна, туку е и неверојатно лесна за чистење и грижа. Секоја ставка во овој сет од 3 парчиња може да се измие машина и да се исуши машината. Ова ќе помогне да се задржи денот на перење што е можно поедноставен. Овој сет на фустани прави симпатична облека за излегување во градот, но исто така е удобен за играње низ куќата. Покривката на пелена на бебето или гаќичката има нежна еластична лента за половината. Ова ќе помогне да се одржи капакот на пелена за да се спречи нејзината пелена да ekирка. Оваа нежна еластична лента за половината, исто така, го одржува капакот на пелена удобна и ги одржува лесни промените во гардеробата и пелена. Leaber на главата на девојчињата е симпатичен и удобен додаток за девојчиња, кој додава совршен акцент на овој сет од 3 парчиња. На лентата за глава се одликува со симпатична плетена лак, што е сигурно да изгледа слатко и стилски. Оваа облека за девојчиња од 3 парчиња прави прекрасен подарок за секое семејство со млада девојка. Оваа облека е достапна во неколку стилови и бои! Гербер обезбедува висококвалитетни производи кои се лесни и удобни за родителите, како и симпатични и удобни за бебето. Гербер обезбедува безбедни производи на кои родителите можат да им веруваат. Вклучува еден фустан, една обвивка за пелена, една лента за глава. 100% памучно ребро. НБ - 24м. Покриената на пелена има нежна еластична лента за половината. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. увезени. Машинско миење / сушење суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката