Acdelco 213- Сензорот за положба на гаснење одговара на Chevrolet C10

Acdelco 213- Сензорот за положба на гаснење одговара на Chevrolet C10

DEN 8048.00

Достапност

Сензорот за позиција на гаснење на Acdelco изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за позиција на гасници за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за позиција на гаснење на Acdelco се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. ACDELCO 213-3158 Сензор за позиција на гасници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката