Зебра хипи глава Рамка за печатење на сликарство

Зебра хипи глава Рамка за печатење на сликарство

DEN 1519.84

Достапност

Ова е врвен квалитет на Giclee на архивата хартија со висока резолуција. Зебра хипи глава врамена сликарство печатење : врвен квалитет giclee печати на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Бренда Кортис. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

внатре
  • Новак

внатре

DEN 719.84

Класичниот комплет за врата и хардверот на свиткани ленти е најпопуларен хардвер во стилот на штала на �