Јогалички жени искривени преден резервоар на врвот на резервоарот

Јогалички жени искривени преден резервоар на врвот на резервоарот

DEN 2.00

Достапност

Додадете малку талент во вашата гардероба за тренингот со овој резервоар од Јогалик. Направено со уникатен изопачен фронт дизајн кој додава шик допир на која било облека. Мешавина од 94% полиестер и 6% спандекс го прави овој женски резервоар совршен за изработка и трчање дневни работи. Изберете од список на живописни бои за да се изразите! Материјал : 94% полиестер 6% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Направено во Виетнам. Големина : Моделот носи мала големина. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Ракави : без ракави. Затворање : Повлечете го затворањето. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска пред, разновидност на бои, опуштено вклопување, точно до големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката