Темно портокалова дигитална уметност фрактална цвет - мултипанел цветен метален wallиден уметност - - панели

Темно портокалова дигитална уметност фрактална цвет - мултипанел цветен метален wallиден уметност - - панели

DEN 3.00

Достапност

KP150305 Knitter's Pride - Ginger - 6" Interchangeable Afghan/Tunisian Crochet Hook Set, Thoughtfully packaged crochet set - complete in all respects, Made from premium quality denim and beige finish material - the most usable needle case - incorporates a pattern holder, Includes crochet Куки во 12 големини за да ги покриваат сите тежини на предиво, четири жици во најразлични должини за сите видови на проекти, еден сет на конектори за кабел за да подготват поголеми должини на кабелот, пенкало за појавување за да го обележат вашиот ред за шема, дизајнирани од луѓе кои го знаат и разбираат Прекрасна уметност на Тунисска капчиња, рачно изработена од квалификувани занаетчии, мазно површинско дрво, осигурувања без напор предиво, работи со секој вид материјал, лесен за поврзување на кабелот со мазно спојување значи лесен проток на бод без прицврстување, еластичен, флексибилен кабел лежи рамно без треска или без трескање или без трескање или без трескање или без трескање или без трескање или без трескање или без треска пресврт лесен за складирање, лесен, силно дрво, топло на допир, нежно во рака и идеален за секого, омилената алатка за капчиња дизајнирана од експерти за уметници од капчиња!, САД Е (3,5 мм), САД Ф (3,75мм), US G (4,0мм), САД 7 (4,5мм), американски H (5,0мм), САД I (5,5 мм), САД Ј (6,0мм), САД К (6,5 мм), САД Л (8,0мм), САД М (9,0мм), САД Н (10,0мм), 12,0мм стил : модерен и современ. Тема : Цветни, пејзажи, шарм во земјата. Боја : Портокалова. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Вклучени се загради и упатства за монтирање. Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. Лесно се чисти со микрофибер крпа. Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност во платно. Лесно е да се обеси.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката