Без граници на јуниори плетен фустан без ракави

Без граници на јуниори плетен фустан без ракави

DEN 228.80

Достапност

Одете без ракави со овој далеку од основниот плетен фустан од без граници. Изработен во дво-тон двоен плетен џакард со привлечен, асортиман на печатење, овој фустан без ракави има контрастно ребрести деколте за додаден стил. Крива гушкање и супер-лепење, овој разноврсен фустан прави смела изјава и може да се облече со слатки сандали и џин јакна или облечена со клинови. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. >. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина М. Fit : Bodycon. Должина : мини; Горе должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. >. Карактеристики : екипаж; Дво-тон двоен плетен џакард. Плетен фустан без ракави на јуниори од без граници.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката