Грижа мечки за канцелариски материјал со лепливи јазичиња

Грижа мечки за канцелариски материјал со лепливи јазичиња

DEN 335.84

Достапност

Дали ги сакате неподносливите забавни ликови на мечки за нега ™ и да бидете креативни? Тогаш, миризливиот сет на миризливи мечки ™ е третман за вас! Овој сет има совршена мешавина на забавни карактери, вкусни мириси на памук и светли бои во комбинација со нашите квалитетни канцелариски алатки кои се грижат за мечки - fansубителите на сите возрасти можат да уживаат. Се сеќавате ли на здодевната скица за не -важничести што сте ги користеле како дете? .. Кога се обидовте да најдете инспирација од празна бела страница? Ставете малку возбуда во вашиот ден! Слаткото миризливо канцелариски сет вклучува едно миризливо и наредено списание со големина на џеб, 8 миризливи гелови пенкала, 8 мини миризливи гел пенкала, 4 миризливи налепници и леплива таб подлога со 5 различни дизајни. Сè што е потребно за сите вас или канцелариски потреби на вашето дете. Само од играчки во Кангару. Памук бонбони миризливи на тврди списанија. 8 миризливи гел пенкала, 8 миризливи мини маркери. 4 налепници со миризливи бонбони со памук.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката