Wireица обложена со најлонска жица од Беркли Стил

Wireица обложена со најлонска жица од Беркли Стил

DEN 799.84

Достапност

Кога станува збор за терминални справи, можеме да ги сумираме нашите перформанси со само еден збор : сила. Компонентите на Беркли се загарантирани да се справат со најтешките тестови. Berkley Steelon најлон-обложена жица : Најлонската обвивка обезбедува дополнителна заштита за да се намали кавгата на жицата. Конструкцијата со 7 влакна ја подобрува флексибилноста и ја намалува завртката. Достапно во светла и црна завршница. 30 'spools.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката