Мојот мал песок, пирати ахој

Мојот мал песок, пирати ахој

DEN 151.84

Достапност

Помогнете му на вашиот мал Матеј да изгради основа за проширување на нивните имагинации на високото море. Овој мал песок е сон на помлад морнар. Во 10-инчниот X 10-инчен дрвен кутија исполнета со обоен ултра фин песок, ќе најдете две пирати, едриличарски брод, палми, градите на богатството, плен кофа, гладен крокодил, разигран мајмун, папагал од папагал, а ан X за да се обележи местото и лопата за копање и гребло. Плус, 20 "x 20 " МАТ МАТ. Тоа е одличен начин за децата да се забавуваат, сите спакувани во уредна мала кутија. Мојата мала линија за песочник има поставувани таблети, поттикнувајќи ја креативноста, имагинацијата и забавата. Затоа, ископајте и поставете плови. Мојот мал песок, Пиратите Ахој.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката