Бела Вита Скаут удобност лекари

Бела Вита Скаут удобност лекари

DEN 2.33

Достапност

Извидникот од Бела Вита е безвременски лопар со класичен стил на чевли со брод. Овој чевел ќе направи секоја обична облека да изгледа повеќе заедно. Извидникот ја има целата удобност на патиката, но со воздух на софистицираност. Лизгајте се во извидникот за целиот ден удобност. 0,5 инчи потпетици. Дизајнирано со вашата удобност во умот. Класичен стил на чевли со брод. Лесна надворешна плоча. Подготвена влошка. Тркалезна пети.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката