Замена Ѕид И Автомобил Полнач w USB ЗА Tewell Aluman Преносни Bluetooth Звучници, Безжичен Звучник

Замена Ѕид И Автомобил Полнач w USB ЗА Tewell Aluman Преносни Bluetooth Звучници, Безжичен Звучник

DEN 319.20

Достапност

Рејтинг На Полнач за автомобил : DC 12 V-24 V (5 V 2.1 A)/ Рејтинг На Адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50/60 Hz / ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите производи се тестираат за да ги надминат/исполнат стандардните спецификации / БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТНА Замена За Автомобилски Полнач рејтинг : DC 12 V-24 V (5 V 2.1 А)/ Рејтинг На Адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50/60hz;ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/ТРАНСФОРМАТОР / Сите ПРОИЗВОДИ се Тестираат За Да Ја Надминат/Исполнат Стандардната Спецификација;OVP, OCP, SCP ЗАШТИТА (ovp : ЗАШТИТА од излез на напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој); БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА;3-ТА СТРАНА АДАПТЕР НЕ ОЕМ ДЕЛОВИ;.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката