Каролини Богатства BB2990WTKT Акита Среќна Елка Бела Кујна Пешкир Сет од 25

Каролини Богатства BB2990WTKT Акита Среќна Елка Бела Кујна Пешкир Сет од 25

DEN 2.33

Достапност

Каролини Богатства BB2990 WTKT Акита Среќна Новогодишна Елка Бела Кујна Пешкир Сет од 2 19 X 25", разнобојна Акита Среќна Елка Бела Кујна Пешкир Сет од 2. Оваа Кујна Памучни Крпи карактеристики уметнички дела на а Акита. Одличен подарок за сопственикот На Акита. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Кујна Памучни Крпи. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има печатен дизајн. Машинско перење ладно и суво со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Одличен подарок за фризиски фризиски сопственик на Пилешко. Прославете Го Божиќ со Оваа Божиќна Кујна Памучни Крпи. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има печатен дизајн. Машинско перење ладно и суво со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката