Форт Тапан Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Форт Тапан Фудбал Мамо Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 1.33

Достапност

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Форт Тапан Фудбалска Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Форт Тапан Фудбалска Мајка испечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката