Проформ 141-Аранжман-Работ Алуминиум Капа За Дишење

Проформ 141-Аранжман-Работ Алуминиум Капа За Дишење

DEN 7487.36

Достапност

Компатибилен со 1.22" Дупки За Покривање На Вентилот;нема повеќе печат челични капачиња за дишење за алуминиумски капаци на вентилите! Комплетирајте го вашиот изглед за облекување на моторот со капа за дишење што всушност одговара на вашиот изглед! Овие нови алуминиумски капачиња за дишење со Наклонет Раб се достапни во пет различни завршетоци, и со речиси секоја конфигурација на амблемот На Боути што може да се замисли : подигната и бланширана, вдлабната со инкрустирана боја, уникатното вдлабнато/подигнато блекфилд, па дури и воопшто нема амблем.Карактеристики : ; стил На притискање. Круг. Аранжман-работ. 2.5 " дијаметар. Одговара 1.22" дупка. Едноставно, без лого. Црна брчки заврши.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Кастинг сенки
  • Новак

Кастинг сенки

DEN 2.00

Casting Shadows е втор албум на Black Hollies По широкото признание од нивниот деби албум и полк полк што ги остави св�