Готвач Бојарде Макарони И Сирење, Микробранови Тестенини, Оз

Готвач Бојарде Макарони И Сирење, Микробранови Тестенини, Оз

DEN 0.33

Достапност

Ќе ви се допадне вкусот На Готвачот Бојарди Мек И Сирењето, вкусен и удобен оброк кој е подготвен за јадење за неколку минути. Готвачот Бојарди користи збогатени тестенини од макарони и крем сос од сирење за да Им даде на Мак и сирење класичен вкус што вашето семејство ќе го бара повторно и повторно. Подготвен за сервирање за само 90 секунди, Готвачот Бојарди Мек И Сирењето е оброк зафатените семејства можат да сметаат. Едноставно и лесно за правење, секој може да ги зграби Готвачот Бојарди Мек и Сирењето од полицата кога ќе им треба брза закуска. Со 7 грама протеини и 210 калории по порција, Готвачот Бојарди Мак и Сирењето содржат 2 порции во секоја конзерва со лесно отворање од 15 мл. Готвачот Бојарди прави здрав оброк за деца од СИТЕ возрасти. Ќе ви се допадне вкусот На Готвачот Бојарди Мек И Сирењето, вкусен и удобен оброк кој е подготвен за јадење за неколку минути. Готвачот Бојарди користи збогатени тестенини од макарони и крем сос од сирење за да Им даде на Мак и сирење класичен вкус што вашето семејство ќе го бара повторно и повторно. Подготвен за сервирање за само 90 секунди, Готвачот Бојарди Мек И Сирењето е оброк зафатените семејства можат да сметаат. Секој може да го зграби овој едноставен и лесен За Правење Готвач Бојарди Мек и Сирење од полицата кога им треба брза закуска. Со 7 грама протеини и 210 калории по порција, Готвачот Бојарди Мак и Сирењето содржат 2 порции во секоја конзерва со лесно отворање од 15 мл.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката