Женски Чипка Кратки Ракави Блузи Повик V Вратот Маици Лето Солидна Лабава Туника Блуза

Женски Чипка Кратки Ракави Блузи Повик V Вратот Маици Лето Солидна Лабава Туника Блуза

DEN 431.84

Достапност

Совети : " Белите " врвови изгледаат малку видете, предложете носете гол или посветол градник во боја или долна облека. Совршен за одмор, забава, состанок, работа, шопинг, ноќно излегување, секојдневно носење дома. Нега на облека : Препорачано Миење Раце/Машинско Перење Во Торба За Перење/Не Избелувајте/Исушете Ја Линијата. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.Лесно креирајте убава женска фигура5.It супер удобно и лесно, ладно чувство, удобно носење, покажуваат слаби, долги нозе,женски облини, женственост секси и софистицирана2.Забелешки : 1.Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени Жена,Дами Дама,Женски Стил : Дневно,Плажа, Коктел Вечерна Забава ,Одмор,брод за Крстарење,Туризам,Спа,Спортски Тип : Бохо Секојдневна Блуза,Моден Елек Од Ками,Цветен Елек Од Ками Без Ракави,Трендовски Основен Летен Резервоар,Врвен Резервоар За Теретана,Женски Летни Врвови,Женски Кошули Дизајн : Еднобојна,Стил На Чипка : Краток ракави Деколте : В Боја На Вратот : Црна,Бела,Светло Сина,Вино,Зеленило : С,М,Л,xl,Xxlseason : Spring,Summer,Autumn,Fall Material : 95%Polyester,5%Spandex Occasions : Beach,Holiday,Tourism,Casual,Dating,Брод За Крстарење, Клуб, Вечера,Шопинг, Работа, Основна, Забава, На Отворено, Училиште, Секојдневно Носење, Патување, Кино Карактеристики : 1. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 26см/10.56 " Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс. Обични врвови Со Кратки Ракави, Маица Со Врат V, висококвалитетен ракав со балон од тантела, блузи за новини, маичка со цврста боја, кошула раглан, маици со лабаво вклопување, едноставни и елегантни врвови. Овој женски врв е изработен од мека и удобна ткаенина, чипката е прекрасна и главниот дел од кошулата, ве прави да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно. Оваа женска кошула со долги ракави со дизајн на тантела е многу тренди и симпатична, одлична е со слаби фармерки и чизми, слатки шорцеви со високи потпетици или поцврсто здолниште. сатенска камизола за жени;кроп блузи за девојчиња;маици за вежбање кошули за жени;породилна кошула;памучни блузи за жени;преголеми кошули со копчиња за жени;женска блуза;чипкани кошули за жени;породилни блузи за жени;течни блузи за тенкови за жени;маици за жени лабава фит графика;блузи надвор од рамо за жени;женски летни врвови облечени секојдневни;блузи за жени облечени обични опремени;женски маици памук;ленени кошули за жени;каубојска кошула;кошули со копчиња во боја за жени;преголеми кошули за жени;женски пролетни врвови;западни маици за жени.Одлично за многумина occasions.Мек, еластичен и удобен за носење,Покажете го вашиот најдобар удобен и мек материјал кој се грижи за вас како бебе 3. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката