Обезени Женски Клинови Сандали Лејди Лето Лежерно Лизгање На Ремен Крст Јаже Ткаење Чевли Бело На Дозвола

Обезени Женски Клинови Сандали Лејди Лето Лежерно Лизгање На Ремен Крст Јаже Ткаење Чевли Бело На Дозвола

DEN 2.67

Достапност

Летни Женски Сандали Клинови Лејди Лежерно Лизгање На Ремен Крст Јаже Ткаење Чевликарактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држење2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја.Пол : Женаупер Материјал : Материјал За Вештачка кожа : Гумапогодна Пригода : Лежерни Сцени : Надворешен Стил : Секојдневен, Стил На Прсти : Висок Стил На Тркалезна Пета : Метод На Рамно Затворање : Лизгање На Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Со Големина На Стапалото Length EUUKUS3522.5cm/8.86"3534.53623 cm/9.06"363.55.53723.5 cm/9.25"37463824cm/9.45"37.54.56.53924.5 cm/9.65"38574025cm/9.84"395.57.54125.5 cm/10.04"406.58.54226 cm/10.24"40.5794326.5 cm/10.43"417.59.5 Size : Должина 35 стапки : 22,5 см/8,86"ЕУ : 35УК : 3,5 Големина : 4,5 Големина : 36 Стапки Должина : 23 см/9,06"ЕУ : 36УК : 3,5 САД : 5,5 Големина : 37 Стапки Должина : 23,5 см/9,25"ЕУ : 37УК : 4УС : 6 големина : 38 Стапки Должина : 24 см/9,45"ЕУ : 37,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 сад : 6.5 големина : 39foot должина : 24.5 CM/9.65"еу : 38uk : 5us : 7size : 40fot должина : 25 CM/9.84"ЕУ : 39uk : 5.5 сад : 7.5 големина : 41foot должина : 25.5 CM/10.04"еу : 40uk : 6.5 сад : 8.5 големина : 42fot ДОЛЖИНА : 26 CM/10.24"еу : 40.5 велика британија : 7us : 9 SIZE : 43foot должина : 26.5 cm/10.43"еу : 41uk : 7.5 САД : 9.5 МЕКИТЕ ВЛОШКИ и стапалата со лесно свиткување обезбедуваат удобност во која можете да уживате цел ден и навечер. Многу лесно се лизга и исклучува, малата тежина ви овозможува да ја носите долго време без замор. Издржлив Ѓон : Гумен ѓон Што не се лизга со совршено влечење и зафат за да се обезбеди најдобра заштита против лизгање. сандали жени; сандали; женски сандали; женски сандали; сандали мажи; машки сандали; платформа сандали; клин сандали за жени; црни сандали жени; жени сандали; сандали за жени облечени лето; плажа сандали за жени; платформа сандали жени; бели сандали жени; сандали за жени; мали сандали; машки сандали; мажи сандали; црни сандали; момчиња сандали; пешачки сандали жени; бели сандали. чевли; чевли за жени; женски чевли; чевли за вода; на облаци женски чевли; тениски чевли жени; чевли за трчање жени; рамни чевли жени; чевли за вода за жени; црни рамни чевли жени; чевли за фустани за жени; чевли за пешачење жени; женски чевли; чевли што не се лизгаат за жени; есенски чевли за жени 2094; чевли за пешачење жени; женски тениски чевли; лизгање на чевли за чевли; женски чевли за облекување; чевли за туширање; чевли за туширање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Ove Decors внатре.
  • Новак

Ove Decors внатре.

DEN 5439.84

Ove Decors бесконечни 32 во тампапро комплетот за врата за туширање со шарки на ТампаПро има модерен, минимал�

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 319.84

Барате обична сандала? Не гледајте подалеку од сандалата за вина од Бринли Ко Оваа сандала има екстремн�