Хром Ребрести Бар Столче-Бледнеат-Хјустон Ракети

Хром Ребрести Бар Столче-Бледнеат-Хјустон Ракети

DEN 2317.92

Достапност

Оваа Хромирана Ребреста Вртлива Столица ќе ви овозможи на вас и на вашите гости удобно седиште, како и стилски акцент на вашата соба за игри, гаража или двор. Седиштето вклучува и луксузна подлога од пена и вртење од 360 степени. Засилените нозе со едно скалило се изработени од тубуларен челик кој е и лесен и поддржувачки. Донесете стил, функција и удобност во вашата соба за игри, гаража или двор со Оваа Хромирана Ребреста Вртлива Столица. Карактеристики на производот : Луксузна Подлога Од Пена Винилретро Стил На Винилретро Ребрести Странични Еднократни Димензии На Седиштето : 14,5 x 14,5 x 5 инчи вкупни Димензии : 15 x 15 x 28,5 инчи Официјално Лиценциран Нба Производ.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката