Светла Шеврон Книга Корица Книга Заштитник Книга Ракав Книга Торбичка Книга Книга Торба

Светла Шеврон Книга Корица Книга Заштитник Книга Ракав Книга Торбичка Книга Книга Торба

DEN 3.00

Достапност

Големина : 6х9 инчи (16х22 см). Материјал : Памук и Лен . Еднократно и Перат. Чувајте ги вашите книги безбедни од гребнатини, испакнатини, абење и кинење. Симпатичен забавен дизајн, живописна и светла боја, ова го прави совршен подарок за деца, момчиња, девојчиња или сите љубители на книги. Големина : 6х9 инчи (16х22 см). Материјал : Памук и Лен . Еднократно и Перат. Чувајте ги вашите книги безбедни од гребнатини, испакнатини, абење и кинење. Симпатичен забавен дизајн, живописна и светла боја, ова го прави совршен подарок за деца, момчиња, девојчиња или сите љубители на книги.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката