Епсон Работна Сила Про WF-R EcoTank Wi-Fi Сите-Во-Едно Печатач, Копија Факс Печатење Скенирање

Епсон Работна Сила Про WF-R EcoTank Wi-Fi Сите-Во-Едно Печатач, Копија Факс Печатење Скенирање

DEN 7199.84

Достапност

Работната Сила ПРО ВФ-Р4640 Екотанк безжичен се-во-едно доаѓа натоварен и подготвен со до две години мастило во кутијата. Тоа е неверојатна количина на мастило – печатење до 20.000 црни/20.000 страници во боја. Добијте непобедлива комбинација на погодност и вредност со иновативни, ултра ниски трошоци за замена на мастило. Напојуван со Прецизно Јадро, WF-R4640 обезбедува Перформанси Надвор Од Ласерот, произведувајќи отпечатоци со квалитет на печатење, брзо. Заштедете-до 70 проценти пониски вкупни трошоци за печатење наспроти ласер во боја. Исто така, може да се пофали со капацитет од 580 листови; автоматско двострано печатење, копирање, скенирање и испраќање факсови; лесно безжично печатење од таблети и паметни телефони и 4.3" боја лцд. Натоварено и подготвено — доаѓа со до две години мастило во кутијата.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката