Складирање И Организација Торба За Складирање Плакарот Торбичка Организатор Облека Преклоплив Бо Јорган Џемпер Ќебе Домаќинство И Организатори

Складирање И Организација Торба За Складирање Плакарот Торбичка Организатор Облека Преклоплив Бо Јорган Џемпер Ќебе Домаќинство

DEN 319.84

Достапност

Ве молиме избегнувајте каква било остра металдимензија : хоризонтална големина : 50 х 42 х 39см (19,68 х 16,53 х 15,35 инчи),Вертикална големина : 48 х 35 х 48см (18,89 х 13,77 х 18,89 инчи)1 х Јорган За Складирање Лесна И практична, лесна За носење Торба За Складирање На Јоргани За Домашна Облека Организатор На Ќебе торбичка за торбичка за чување јоргани, Ќебе, облека, итн.материјал : неткаен материјал+висококвалитетен материјал и издржлив, Чанта За Складирање На Ватенка Со добри перформанси домашна Облека јоргани ќебе организатор торбичка за чување јоргани, ќебе, облека итн. Висококвалитетен Материјал И Издржливи, Добри Перформанси. 1 Х Ватенка Торба За Складирање. Димензија : Хоризонтална Големина : 50 Х 42 Х 39см (19,68 Х 16,53 Х 15,35 инчи), Вертикална Големина : 48 Х 35 Х 48см (18,89 Х 13,77 Х 18,89 инчи). Лесен И Практичен, Лесен За Носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката