- Geek 6ft Ul Наведени AC Во Кабелот За Напојување Приклучок Кабел Кабел Олово За Аеродромот Екстремни Безжичен Рутер ME918LL А

- Geek 6ft Ul Наведени AC Во Кабелот За Напојување Приклучок Кабел Кабел Олово За Аеродромот Екстремни Безжичен Рутер ME918LL

DEN 240.00

Достапност

Содржина На Пакетот : . 1 x НАИЗМЕНИЧНА струја Кабел . Практично и издржливо : . Заменете ги вашите прекумерно искористени, стари, скршени, оштетени или погрешно поставени кабли за напојување или додадете дополнително растојание/продолжување помеѓу уредите за погодност. Информации За Услугата : . Во однос на употребата, гаранцијата и другите проблеми со производот, ве молиме прво испратете Е-Пошта и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите. За ваши интереси и безбедност, доколку постои некаква ненормална состојба при користење на производот, ве молиме веднаш престанете да го користите и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите. Гаранција : . 30 Дена Парите Ветија. 60 Дена Бесплатна Размена Со Платена Етикета За Враќање. 365 Дена Во Секое Време Безгрижна Гаранција! Одговара на повеќето 2 пристаништа адаптери за напојување. Замена На Производот! (Не-ОЕМ, но 100% Компатибилен). ЛЕСЕН-Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање. Лесно се зема насекаде. ●БЕЗБЕДНОСТ+ користи заштита Од Прекумерен напон, заштита од прекумерна струја, заштита од краток спој. Забелешка : Погоден ЗА НАС стандард џек САМО.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката