XGeek Безжичен Bluetooth Караоке Микрофон За Деца Возрасни Пеење, Преносни Рачни Караоке Машина Звучник, Розово Злато

XGeek Безжичен Bluetooth Караоке Микрофон За Деца Возрасни Пеење, Преносни Рачни Караоке Машина Звучник, Розово Злато

DEN 2.67

Достапност

Карактеристики : 1.Пренослив Дизајн Го Користи преносливиот караоке микрофон, пејте со вашите пријатели или семејство! Тоа Ќе биде одличен блутут звучник Ако сакате да уживате во музиката. Уште поизненадувачки е што може да се користи и КАКО Фм Радио И Менувач на Гласот. Совршен за ктв пеење, собирање пеење, семејно пеење, пеење патувања, стерео автомобили, снимање инструменти, интервјуа и во живо итн.2.Bluetooth 5.0 Откако ќе ја вклучите функцијата Bluetooth, кога ќе го вклучите микрофонот, микрофонот автоматски ќе се поврзе. Инстант спарување, автоматско повторно поврзување, подобрена стабилност на поврзувањето и подобрени перформанси на батеријата. Најновиот Bluetooth 5.0 со TWS технологија на микрофонот, обезбедува побрзо спарување, стабилно поврзување и пренос на сигнал (50ft без опсег на пречки). Моќен bluetooth 5.0 чип кој совршено одговара на таблети, лаптопи, i OS и Андроид паметни телефони!3.Изненадувачки Гласен Волумен Опремен со композитен звучник со рог со поголем динамичен двигател, има квалитет на звук На хифи, Длабок бас и 3Д опкружувачки стерео, чувствувајте се како да го слушате концертот на сцената, обезбедувајќи реален звук за вас. Вградени микрофони со висока дефиниција, кои можат да го одржат Вистинскиот глас со минимизирање на бучавата од околината, така што вашиот глас е секогаш јасен и чист.4.Одлични Подароци караоке микрофонот има стилски изглед. Со овој микрофон, насекаде е сцената. Дозволете им на вашите деца да го започнат својот мал солистички концерт сега. Кажете збогум на заплетканите микрофони и поздравете ја слободата на движење! Тоа е одличен роденденски или фестивалски подарок за вашите деца, пријатели или семејство. Спецификација : Боја : Розово Злато Тежина На Производот : 0,5 фунти XGeek Безжичен Bluetooth Караоке Микрофон За Деца Возрасни Пеење, Преносни Рачни Караоке Машина Звучник, Розово Злато, 1 ПАРЧИЊА.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката