Држач За Држач За Држач За Велосипед За Држач За Држач За Рачка НА Рачката СКУТЕРИ W2X8

Држач За Држач За Држач За Велосипед За Држач За Држач За Рачка НА Рачката СКУТЕРИ W2X8

DEN 0.67

Достапност

Опис100% сосема нов, висококвалитетни спецификации големина : 12,5 * 6 * 1см/4.72*2.36*0.39 инчна боја : како што е прикажано материјал : Силиконски Издржлив и безбеден изработен од висококвалитетен силикон. За разлика од пластичните држачи за велосипеди, кои се незгодни и лесно скршени, овој флексибилен клип за држач за телефон ги апсорбира сите вибрации и избегнува гребење на површината на телефонот.Универзалната супер-еластична силиконска лента за возење велосипед може да биде цврсто поставена на сите паметни телефони со големини на екранот од 4,0 "до 6,0"ротацијата од 360 степени може слободно да го прилагоди аголот на телефонот според вашите желби, обезбедувајќи ви максимална флексибилност, овозможувајќи ви да го гледате телефонот и да ја следите километражата, времето или мапата додека возите.Иновативниот силиконски ремен може да се инсталира за неколку секунди, така што лесно ќе можете да расклопите и склопите од која било рачка со големина. Инсталирајте го како да носите часовник.Мултифункционален дизајн прилагодлив појас, погоден за секој стил или големина на велосипед, мотоцикл, кормило на скутер, количка за бебиња и количка. Ослободете ги рацете во секое време, насекаде прво, обезбедете најдобра услуга. Клиентите се наши пријатели.Стилски дизајн, 100% сосема нов и квалитетен!Забелешка : 1. За фотографии, ве молиме дозволете мала разлика во бојата2. Поради рачно мерење, големината може да биде различна Вклучен пакет : 1 парчиња држач За мобилни телефони Duurzaam materiaal : deze fietstelefoonhouder е gemaakt van hoogwaardige siliconen, duurzaam en zacht waardoor het telefoonoppervlak niet gemakkelijk krassen oppervlak van de telefoon. Универзал стур Телефонска Монтажа : 12,5 * 6 * 1см/4.72*2.36*0.39 инч. Де универзале супереластиш силиконски бенд вор фетсен кан стевиг оп але смартфони ворден гемонтерд се сретна со шерматен ван 4.0 "тот 6",. 360 graden rotatiefiets telefoonmontage : pas uw telefoon vrij aan elke hoek умре минатото bij uw behoefte tijdens хет rijden. Мет 360° draaibare mobiele telefoonhouder кунт u де telefoon draaien voor де gewenste kijkhoek. Eenvoudig te installeren : de иновативен силиконен рим maakt het zeer eenvoudig aan te sluiten на те verwijderen ван стур ван елке грот. Де иновативен силиконен рим маакт хет зое еенвудиг ом те бевестиген од лос те макен ван елк стур. Монтеер хет нет алс хет аантреккен ван еен полшорлоге. Brede toepassing : Multifunctwerp verstelbare riem, geschikt voor elke stijl на grootte van fiets, motorfiets, scooterstur, kinderwagen en winkelwagen. Лаат је ханден алтиџд во текот на лос.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката