Магнетна Рамка за Фотографии против Паѓање со Самолеплив Вискозитет И Без Удар, Тенок Дизајн-Совршен Декор ЗА Дома И Налепница За Фото Ѕид За Снабдување Со Фото Сту

Магнетна Рамка за Фотографии против Паѓање со Самолеплив Вискозитет И Без Удар, Тенок Дизајн-Совршен Декор ЗА Дома И Налепница

DEN 565.28

Достапност

Опис : Толку мека што рамката за слика може да се свитка по своја волја, добро се вклопува и на малку закривени површини и овозможува лесни промени на фотографијата и положбата.Лесно се закачува на ѕидот без дупчење дупки, оваа рамка е магнетна, а двослојната рамка е исто така self-adhesive.It изработен е од пвц материјал.Постојат 4 големини, 2 стилови и 6 бои за да изберете from.It погоден е за училиште, канцеларија, дневна соба, дом итн.Име на ставка : Фото Рамкаматеријал : Пвц Карактеристики : Декоративна, Без капка, Фина Изработка Детали За Големината : Големина 5-инчен, Л : 15,8 см/6,22", В : 11,5 см/4,53 " (Прибл.) Големина 6-инчен, Л : 18,2 см/7,17", В : 13,2 см/5,2 " (Прибл.) Големина 7-инчен, Л : 20,8 см/8,19", В : 15,7 см/6,18 " (Прибл.) Големина 10-инчен, Л : 28,4 см/11,18", В : 23,3 см/9,17 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Фото Рамка Толку мека што рамката за слика може да се свитка по своја волја, добро се вклопува и на малку закривени површини и овозможува лесни промени на фотографијата и положбата. Лесно се закачува на ѕидот без дупчење дупки, оваа рамка е магнетна, а двослојната рамка е исто така самолеплива. Изграден е од пвц материјал. Постојат 4 големини, 2 стилови и 6 бои за избор. Погоден е за училиште, канцеларија, дневна соба, дом итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката