Снег Џо Хардвер ЗА SJ-SLV ИЛИ 24V-SS11

Снег Џо Хардвер ЗА SJ-SLV ИЛИ 24V-SS11

DEN 1424.00

Достапност

ДОБРО Е ДА СЕ ОДИ! Ти треба дел? Земете го вашиот пакет! ХАРДВЕРСКИОТ пакет SJ-SHLV01 содржи се што ви треба за да ја одржите вашата опрема во врвна форма. Нема повеќе да погодувате дали го имате вистинскиот дел. Секоја торба ги содржи нашите најпопуларни делови за вашиот модел. Една торба, една цена. Не станува многу подобро од тоа! Одговара НА SJ-SHLV01 Лопата. Одговара На Снежната Лопата 24В-СС11-ХР. 1 Копче и Завртка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката