Бидете Љубезни Наставници Преведувач Женски Ретро Знаковен Јазик Дуксер

Бидете Љубезни Наставници Преведувач Женски Ретро Знаковен Јазик Дуксер

DEN 239.84

Достапност

Обичен Есенски Зимски Дуксер, Лесен Дуксер Со Долги Ракави, Лабав Пуловер Со О-Врат, Буквално Замрзнат Дуксер. Одличен Подарок За Божиќ, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката итн. Совршен со фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа, Совршен дуксер за одмор, одмор, секојдневна облека, работа, шопинг, состанок итн. Полиестер. Машинско Перење. Мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Краток ракав, вратот на екипажот, секојдневен трендовски. Совршен за секоја случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката