Будењеumn Божиќ Дете Бебе Девојки Момчиња Пуловер Писмо Печатење Долги Ракави Лабава Дуксер Есенска Облека

Будењеumn Божиќ Дете Бебе Девојки Момчиња Пуловер Писмо Печатење Долги Ракави Лабава Дуксер Есенска Облека

DEN 3.33

Достапност

Бебе Бебе Baby Пуловер, Писмо Нега Шише Бисквити Печати Долги Ракави Круг-Вратот Лабава Дуксер За Момчиња Девојки. Големина шема : . Големина(см)ttttttt T. 70t Должина : t31t Bust : t54 Tsleve Должина : t22tsugget Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t33t Bust : t56 Tsleve Должина : t23, 5t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t35t Bust : t58 Tsleve Должина : t25tsugget Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t37, 5t Bust : t61 Tsleve Должина : t26, 5t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t40t Bust : t64 Tsleve Должина : t28tsugget Возраст : t2-3 Години. Големина (инч)tt t t t t t t t t . 70 t Должина : t12, 99 t Bust : t22, 05 Tsleve Должина : t9, 25 t Suggest Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Должина : t13, 78 t Bust : t22, 83 Tsleve Должина : t9, 84 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Должина : t14. 76 t Bust : t24. 02 Tsleve Должина : t10. 43 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Должина : t15, 75 t Bust : t25, 20 Tsleve Должина : t11, 02 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 t Должина : t16. 14 t Bust : t25. 98 Tsleve Должина : t12. 60 t Suggest Возраст : t2-3 Години. Спецификации : . Пол : Бебе Девојки/Момчиња. Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долг ракав. Шема : Писмо Нега Шише Бисквити. Вратот : Круг Вратот. Содржина На Пакетот. 1 *Врвови. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : Изработен од мешавина од памук, мека и пријателска за кожата, ткаенината е густа, топла и удобна, погодна за детска нежна кожа. Карактеристики : цртано писмо и шише за нега и печатење бисквити, долги ракави, тркалезен врат, едноставна и модерна, секојдневна и лабава детска облека, погодна за есенски и зимски фестивали. Повод : Погоден За секојдневно слободно време, активности на отворено, семејни собири или други прилики, совршено совпаѓање со фармерки или секојдневни панталони или палто. Уникатни подароци : Погодни За детски роденденски подароци, празнични подароци и Подароци За Денот на децата, носејќи шармантен изглед. Соодветна возраст : Погоден за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години деца, поддршка на машинско перење, не железо и белило, висат и сува.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката