Женски Тренингот О-Вратот Резервоарот Блузи Ракави Дише Повик Кошула Дами Камис Партија Улица Клуб Камизоли Дневна Облека

Женски Тренингот О-Вратот Резервоарот Блузи Ракави Дише Повик Кошула Дами Камис Партија Улица Клуб Камизоли Дневна Облека

DEN 1.00

Достапност

Големина : S Биста : 91cm/35.83" Должина : 62cm/24.41" Големина : M Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80" Големина : L Биста : 101cm/39.76" Должина : 64cm/25.20" Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Должина : 65cm/25.59" Големина : xxl Биста : 111cm/43.70" должина : 66cm/25.98" Многу Кул за носење ,нов изглед сезона : лето : женска прилика : casualit Е Погоден За Вашето Секојдневно носење женски моден резервоар врвен елек без ракави должина на ракавот : Врв ОД ТУНИКА Без ракави за сите сезони. Резервоари Лабави Фит Основни Маици БЛУЗА НА Плажа ЛЕСНА ЗА СОВПАЃАЊЕ-блузи За резервоари за жени е стил во четири сезони. Може да се носи сам во лето и може да се носи со јакна воumn и зима. Погоден за фармерки, кардигани, шорцеви, високи потпетици, спортски чевли итн. [Мека и Кул] летните врвови за жени со мек материјал, дизајн без ракави, кои носат удобно и ладно чувство во Текот на Летото. [Пријатни и Шик] лабавите врвови на резервоарот се доволни за слоевитост за да се изврши контурирање и ласкање на телото кога Ќе дојде Летото. Убаво се вклопува со фармерки и хеланки и прави одличен подарок за себе, вашиот пријател или вашата сопруга. Женски Обични Тенкови Врвови Летни Маици Без Ракави Без Ракави Со Туника Со Течни Лабави Кошули.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката